Pracownicy szkoły
-PRACOWNICY ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO-
Dyrektor szkoły: mgr Irena Rzewucka
Wicedyrektor: mgr Anna Koncur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kadra pedagogiczna: 2023/2024
mgr Teresa Hnat - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
mgr Wiktoria Czyżowicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
mgr Marlena Woźniak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;
mgr Marta Pilszak - nauczyciel języka polskiego, historii;
mgr Anna Bednarek - nauczyciel języka polskiego;
mgr Krystyna Farion - nauczyciel matematyki;
mgr Irena Matkowska - nauczyciel EDB, przyrody, chemii, geografi;
mgr Anna Koncur - nauczyciel języka angielskiego, doradztwa zawodowego;
mgr Ewelina Hruszowicz-Stanek - nauczyciel języka angielskiego;
mgr Andrzej Mazurek - nauczyciel wychowania fizycznego;
mgr Małgorzata Wuczkowska - nauczyciel języka niemieckiego;
mgr Krzysztof Odoj - nauczyciel muzyki;
mgr Dariusz Bieszczot - nauczyciel plastyki, techniki;
mgr Katarzyna Kosut - nauczyciel religii klasy V-VIII;
mgr Elżbieta Wodziana - nauczyciel religii klasy I-IV;
mgr Aleksandra Głąb-Kawecka - pedagog szkolny, pedagog specjalny;
mgr Anna Surdyk - logopeda;
mgr Aleksandra Walczak - psycholog
mgr Jagoda Zub - rewalidacja;
mgr Józef Rosiński - nauczyciel informatyki;
mgr Mariusz Brzezicki - nauczyciel biologii, WDŹ;
mgr Joanna Barszcz - nauczyciel fizyki;
mgr Paweł Chmielewski - nauczyciel języka polskiego, zajęć świetlicowych;
mgr Alina Ciepła - nauczyciel zajęć świetlicowych;
mgr Aleksandra Kosut - nauczyciel edukacji przedszkolnej
mgr Marta Konieczna - nauczyciel edukacji przedszkolnej
mgr Beata Łapińska - nauczyciel edukacji przedszkolnej
mgr Ewa Gruchalska - logopeda edukacji przedszkolnej
Pracownicy administracji i obsługi:
Aleksandra Garbowska – inspektor;
Leokadia Bębenek – intendentka;
Dorota Migdał – kucharka
Halina Kaspryszyn – sprzątaczka;
Malwina Radosz - sprzątaczka
Czesław Chmura – konserwator, opiekun dowozów.
-Adresy mailowe nauczycieli i pracowników zespołu szkolno-przedszkolnego -
l.p. |
Nazwisko i imię |
Nauczany przedmiot/funkcja |
Adres mailowy |
1. | Irena Rzewucka |
Dyrektor szkoły |
dyrektor@spkamienna.szkolnastrona.pl |
2. |
Anna Koncur |
Wicedyrektor język angielski, doradztwo zawodowe |
a.koncur@spkamienna.szkolnastrona.pl |
3. |
Wiktoria Czyżowicz |
edukacja wczesnoszkolna |
w.czyzowicz@spkamienna.szkolnastrona.pl |
4. |
Marlena Woźniak |
edukacja wczesnoszkolna |
m.wozniak@spkamienna.szkolnastrona.pl |
5. |
Teresa Hnat |
edukacja wczesnoszkolna |
t.hnat@spkamienna.szkolnastrona.pl |
6. |
Anna Bednarek |
język polski |
a.bednarek@spkamienna.szkolnastrona.pl |
7. |
Paweł Chmielewski |
język polski, świetlica |
p.chmielewski@spkamienna.szkolnastrona.pl |
8. |
Krystyna Farion |
matematyka |
k.farion@spkamienna.szkolnastrona.pl |
9. |
Marta Pilszak | język polski, historia | m.marcinkiewicz@spkamienna.szkolnastrona.pl |
10. |
Ewelina Hruszowicz-Stanek |
język angielski |
e.hruszowicz-stanek@spkamienna.szkolnastrona.pl |
11. |
Andrzej Mazurek | wychowanie fizyczne | a.mazurek@spkamienna.szkolnastrona.pl |
12. |
Małgorzata Wuczkowska | język niemiecki | m.wuczkowska@spkamienna.szkolnastrona.pl |
13. |
Krzysztof Odoj | muzyka | k.odoj@spkamienna.szkolnastrona.pl |
14. |
Katarzyna Kosut | religia klasy V-VIII | k.kosut@spkamienna.szkolnastrona.pl |
15. |
Elżbieta Wodziana | religia klasy I-IV | e.wodziana@spkamienna.szkolnastrona.pl |
16. |
Dariusz Bieszczot | plastyka, technika | d.bieszczot@spkamienna.szkolnastrona.pl |
17. |
Aleksandra Głąb-Kawecka |
logopeda, pedagog specjalny |
a.glab-kawecka@spkamienna.szkolnastrona.pl |
18. |
Aleksandra Walczak |
psycholog |
a.walczak@spkamienna.szkolnastrona.pl |
19. |
Anna Surdyk |
logopeda |
a.surdyk@spkamienna.szkolnastrona.pl |
20. |
Jagoda Zub |
rewalidacja |
j.zub@spkamienna.szkolnastrona.pl |
21. |
Józef Rosiński | informatyka | j.rosinski@spkamienna.szkolnastrona.pl |
22. |
Mariusz Brzezicki | biologia, WDZ | m.brzezicki@spkamienna.szkolnastrona.pl |
23. |
Joanna Barszcz | fizyka | j.barszcz@spkamienna.szkolnastrona.pl |
24. |
Irena Matkowska | chemia, geografia, przyroda, EDB | i.matkowska@spkamienna.szkolnastrona.pl |
25. |
Aleksandra Kosut |
edukacja przedszkolna |
a.kosut@spkamienna.szkolnastrona.pl |
26. | Marta Konieczna | edukacja przedszkolna | m.konieczna@spkamienna.szkolnastrona.pl |
27. |
Zofia Adamczyk |
edukacja przedszkolna |
z.adamczyk@spkamienna.szkolnastrona.pl |
28. |
Beata Łapińska |
edukacja przedszkolna |
b.lapinska@spkamienna.szkolnastrona.pl |
29. |
Ewa Gruchalska |
logopeda |
e.gruchalska@spkamienna.szkolnastrona.pl |
30. |
Aleksandra Garbowska | inspektor | sekretariat@spkamienna.szkolnastrona.pl |
31. |
Leokadia Bębenek | intendentka | l.bebenek@spkamienna.szkolnastrona.pl |