Losy absolwentów szkoły

Ankieta pt. ''Losy absolwentów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej"tutaj

Wyniki ankiety pt. „Losy absolwentów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej”tutaj

Nasz absolwent:

1. Jest zadowolony z pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej w szkole.

2. Podjął naukę w gimnazjum, technikum lub  innej szkole średniej

3. Pracuje zawodowo.

4. Utrzymuje kontakty z koleżankami i kolegami ze szkoły podstawowej.

5. Podczas nauki  w szkole podstawowej miał osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

6. Jest dobrze przygotowany do dalszego etapu edukacji.

7. Czuł się bezpiecznie, a oferta edukacyjna spełniła jego oczekiwania.

Absolwent Szkoły Podstawowej bardzo dobrze funkcjonuje w swoim naturalnym otoczeniu: w domu i w szkole. Pozytywnie patrzy na otaczający go świat, siebie i innych ludzi. Traktuje  naukę jako coś oczywistego, czasem nawet atrakcyjnego, choć na ogół nie uczy się bezkrytycznie wszystkiego.