Jesteś tutaj:
  2. Rekrutacja

Uwaga Rodzice!!

Informuję, że od 5 lutego 2024 r. rozpoczynają się zapisy dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej na  rok szkolny 2024/2025 zamieszkałe w obwodzie szkoły (Kamienna, Rychnów, Bukowa Śląska, Igłowice, Baldwinowice i Woskowice Małe). Kartę zgłoszeń można pobrać w sekretariacie szkoły lub zamieszczoną na szkolnej stronie  tutaj

Wypełnione karty należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 23 lutego 2024 r.

Uwaga Rodzice!!

Na stronie Urzędu Miejskiego znajdują się zasady rekrutacji do publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025:

Więcej informacji poniżej

Zasady rekrutacji do publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025 - Urząd Miejski w Namysłowie (namyslow.eu)