Rok szkolny 2014/2015

Turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" - 04.11.2014

04 listopada2014 na boisku  Szkoły Podstawowej nr 3  w Namysłowie odbył się XV Turniej Piłki Nożnej ''Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

W zawodach udział wzięły drużyny chłopców z klas IV i V z następujących szkół:

1. SP 3 Namysłów.
  2. ZSP Jastrzębie.
  3. SP Kamienna.
  4. SP Idzikowice

Skład drużyny z naszej szkoły:

• Chrzanowski Bartosz.
  • Oleksy Olaf.
  • Dymek Krystian.
  • Witek Bartłomiej.
  • Bielecki Tymoteusz.
  • Flejter Filip.
  • Kochański Filip.
  • Szczęsny Kacper.
  • Gnatkowicz Maciej.
  • Kluska Tobiasz.

Halowa piłka nożna chłopców - 08.11.2014

08.11.2014 r na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się halowy turniej piłki nożnej (eliminacje miejsko-gminne) uczniów szkół podstawowych.

Drużyna naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

• Czarnecki Miłosz.
  • Kluska Tobiasz.
  • Binkowski Jakub.
  • Chrzanowski Bartosz.
  • Mak Dawid.
  • Bielecki Tymoteusz.
  • Szczęsny Kacper.
  • Brząkała Michał.
  • Łukasiewicz Łukasz

Galeria zdjęć - tutaj

III miejsce-halowa piłka nożna dziewcząt-20.11.2014

20.11.2014r na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie odbył się miejsko-gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

W zawodach uczestniczyły następujące drużyny:

1. SP Kamienna.

2. SP 3 Namysłów.

3. ZSP Jastrzębie

4. SP 5 Namysłów

5. SP 4 Namysłów

Drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż - 05.12.2014

W dniu 05.12.2014 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych i gimnazjów. Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu.

Wśród szkół podstawowych swoje reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców wystawili :

* SP Kamienna,

* ZSP Ligota Ks.

* SP 4 Namysłów,

* SP 3 Namysłów.

„Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. -wyjazd na mecz ligowy do Wrocławia -12.12.2014

Już po raz dziesiąty w historii Śląsk Wrocław zaprosił najmłodszych kibiców na akcję „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Tym razem młodzi fani WKS-u oglądali mecz 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym zielono-biało-czerwoni zagrali mecz z  zespołem GKS-u Bełchatów. Uczniowie naszej szkoły także uczestniczyli w tym sportowym wydarzeniu. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na taką sportową imprezę. Mecz dostarczył młodym kibicom wiele radości i  niezapomnianych wrażeń, a ich obecność fantastycznie wspierała piłkarzy Śląska Wrocław.

III miejsce-halowa piłka nożna dzieci szkół wiejskich w Ligocie Książęcej -19.02.2015

19 lutego 2015 w Zespole Szkół w Ligocie Książęcej. odbył się coroczny turniej w halowej piłce nożnej dzieci szkół wiejskich klas IV - VI. W zawodach uczestniczyły 4 drużyny:

1.ZSP Jastrzębie.

2. SP Kamienna.

3. ZSP Głuszyna.

4 .ZSP Ligota Ks.

Powiatowe mistrzostwa szkół wiejskich w skoku wzwyż- Domaszowice 10.03.2015

10 marca 2015 w Szkole Podstawowej w Domaszowicach odbył się tradycyjny coroczny Powiatowy  halowy konkurs w skoku wzwyż dzieci szkół wiejskich.

W zawodach uczestniczyli uczniowie z SP Domaszowice, SP Bukowie oraz z SP Kamienna.

Sportowcy naszej szkoły, którzy startowali w zawodach to:

Dziewczęta - Witek Martyna, Turoń Weronika,

Chłopcy - Czarnecki Miłosz, Flejter Filip, Binkowski Jakub, Oleksy Olaf

W/w uczniowie zajęli następujące lokaty:

Witek Martyna oraz Turoń Weronika - III miejsce - brązowy medal.

Czarnecki Miłosz - III miejsce - brązowy medal

Flejter Filip - V miejsce

Oleksy Olaf - VII miejsce

Binkowski Jakub - VIII miejsce

Serdecznie gratulujemy!!

Mini piłka nożna chłopców-etap miejsko-gminny-eliminacje-10.04.2015 - III miejsce

10 kwietnia 2015 na boisku sportowym szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie odbyły się międzyszkolne miejsko-gminne eliminacje w mini piłce nożnej chłopców. W zawodach startowali uczniowie z klasy IV, V, i VI. Udział wzięły następujące szkoły:  SP3 Namysłów,  SP Kamienna oraz ZSP Jastrzębie.

Uczniowie z SP Kamiennej na meczu p. ręcznej I ligi Gwardia Opole - 18.04.2015

18 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozgrywkach ligowych w piłce ręcznej. Był to mecz I ligi pomiedzy Gwardią Opole a SKPR Swidnica. Nasi uczniowie wyprowadzali zawodników gości i gospodarzy na boisko. Było to niezwykłe przeżycie.

Galeria zdjęć tutaj  oraz  tutaj

Dzieci na stadionie-uczymy się dopingu-wyjazd na mecz ligowy we Wrocławiu - 29.04.2015

Już po raz jedenasty w historii Śląsk Wrocław zaprosił najmłodszych kibiców na akcję „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Tym razem młodzi fani WKS-u oglądali mecz  kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym zielono-biało-czerwoni zagrali mecz z  zespołem Wisła Kraków.

Wyjazd na międzynarodowy mecz w piłce ręcznej juniorów młodszych do lat 17 Polska-Austria - 3.05.2015

3 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w meczu międzypaństwowym juniorów młodszych do lat 17 w piłce ręcznej pomiędzy Polską a Austrią w Opolu Nasi uczniowie wyprowadzali zawodników Austrii i Polski. Na początku wszyscy sportowcy wykonywali rozgrzewkę, po której nastąpiła prezentacja obu drużyn. Odśpiewano hymny państwowe i rozpoczął się mecz, który obfitował w wiele ciekawych akcji, zarówno ze strony gości oraz gospodarzy.

Galeria zdjęćtutaj

oraz dwa filmy z tego meczu:

III miejsce w VI gminnym turnieju młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w wędkarstwie spławikowym-11.06.2015

11 czerwca 2015 na wyspie na rzece Widawa odbył się VI VI gminny turniej młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w wędkarstwie spławikowym. W zawodach uczestniczyło 5 szkół podstawowych oraz dwa gimnazja.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

1. Komarnicki Patryk.
  2. Tober Patryk