Garść quizów-4.05.2020

Na dzisiaj proponuję autodiagnozę, która nie jest rzetelna, nie jest naukowa, nie zastąpi badania w gabinecie psychologa, jest jednak przyjemna i niezagrażająca. O ile potraktujemy ją z przymrużeniem oka i nie tak bardzo na serio ;-)

https://www.quizme.pl/q/dr_psycho/dokoncz_zdania_i_dowiedz_sie_jaki_jestes to link do quizu, który z mojego punktu widzenia ma nawet szansę wpisywać się w pewne standardy badawcze. Przypomina jedno z narzędzi, które stosuję w swojej pracy. Podkreślam słowo „przypomina”.

https://www.quizme.pl/q/deina/jakim_typem_osobowosci_jestes do diagnozy osobowości przez Internet zawsze należy podchodzić z dystansem. Ja to robię tak: jeżeli wynik quizu mi się nie podoba, po prostu w niego nie wierzę J mojemu samopoczuciu nic wówczas nie zagraża.

https://www.quizme.pl/q/dr_psycho/w_czym_twoj_umysl_jest_najlepszy - kolejna porcja wiedzy, jaką zawsze warto o sobie mieć. Siedzenie w domu sprzyja autorefleksji i dążeniu do poznawania samego siebie. W czym twój umysł jest najlepszy – sprawdź się, a potem zweryfikuj tę wiedzę.

 Pozdrawiam serdecznie,

 

Autor: Agnieszka Marciniak, psycholog

NA GÓRĘ