Uczniowie z SP Kamiennej na meczu p. ręcznej I ligi Gwardia Opole - 18.04.2015

18 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozgrywkach ligowych w piłce ręcznej. Był to mecz I ligi pomiedzy Gwardią Opole a SKPR Swidnica. Nasi uczniowie wyprowadzali zawodników gości i gospodarzy na boisko. Było to niezwykłe przeżycie.

Galeria zdjęć tutaj  oraz  tutaj

Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji, zarówno ze strony Gwardii Opole oraz SKPR Swidnica. Całe spotkanie wygrali gospodarze wynikiem 31:16. Była to ciekawa lekcja wychowania fizycznego z piłki ręcznej. Dzieci poznały elementy techniki, taktyki gry, zasady sędziowania oraz zasady fair play i kulturalnego kibicowania. Po zakończeniu meczu wszyscy otrzymali pamiątkowe autografy. Zawodnicy wpisywali się na koszulkach uczniów. Następnie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia. Na pamiątkę udziału uczniów Szkoły Podstawowej w Kamiennej otrzymaliśmy pamiątkową koszulkę z podpisami wszystkich zawodników. To był niesamowity dzień, który na pewno pozostanie w pamięci wielu dzieci.