Bartosz Chrzanowski laureatem powiatowego konkursu plastycznego-23.04.2015

Dnia 23 kwietnia 2015. w siedzibie Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyło się rozdanie nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego pod hasłem: „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły – Bartosz Chrzanowski z kl.V.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem bezpieczeństwa, kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań. Poprzez udział w konkursie uczestnicy mogli dowiedzieć się jak uniknąć różnego rodzaju zagrożeń i kiedy należy zwrócić się o pomoc do służb ratowniczych. Gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko  plastycznych.