III miejsce w konkursie języka angielskiego dla uczniów namysłowskich szkół podstawowych - 13.05.2015

13 maja 2015 roku w Gimnazjum nr 1 w Namysłowie odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Składał się on z trzech części – testu gramatycznego oraz części ustnej, w której uczniowie wykazywali się znajomością kultury, geografii, muzyki krajów anglojęzycznych. Trzecia cześć, bardzo kreatywna, polegała na ułożeniu kaligramów.

Każda grupa miała na zadanie ułożyć litery danego wyrazu tak, aby oddawały wyglądem ich znaczenie. Nasza drużyna w składzie: Martyna Witek, Julia Pabirowska i Michał Wierzbicki zajęła 3 miejsce!!!. Dziękujemy organizatorom Konkursu z Panią A. Koncur na czele, prowadzącym uczennicom Agacie Mazepce i Kasi Klusko.