Konkurs plastyczny pt.: „Zagrożenia w gospodarstwie wiejskim w oczach dziecka”-04.12.2015 - III miejsce Krystian Zawierta

Dnia 4 grudnia 2015 r. odbyło się w Opolu rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Wojewódzką Komisję ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie pt.: „Zagrożenia w gospodarstwie wiejskim w oczach dziecka”. Wśród wielu prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły i wysłanych na konkurs, ogromne wyróżnienie uzyskała  praca Krystiana Zawierty z kl. VI. Zajął on III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych.

Gratulujemy!!!