VII edycja konkursu plastycznego Kartek Świąteczno-Noworocznych - 18.12.2015

Celem konkursu organizowanego przez Namysłowski Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Namysłowie było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem. Uczniowie naszej szkoły prześcigali się w pomysłowości na wykonanie kartek świątecznych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 18 grudnia 2015 r. Wśród kartek dostarczonych na konkurs szczególne wyróżnienie uzyskała niezwykła kartka wykonana z zasuszonych liści i kwiatów, która przedstawiała Święta  Rodzinę. Autorką kartki była uczennica kl. I – Hanna Chmielewska. Zajęła ona III miejsce wśród uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy młodej artystce pomysłowości i oryginalności!!!