V Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poezji Dziecięcej" - 09.03.2016

Dnia 9 marca 2016 r. o godz. 9.00 w auli Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza  w Namysłowie już po raz piąty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezji  dziecięcej”. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na większym forum oraz poszukiwanie nowatorskich interpretacji znanych utworów literacko - poetyckich.

Jury konkursu oceniało umiejętności interpretacyjne, dykcję, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne.Z naszej szkoły udział wzięły: Martyna Staszczyszyn, która „wyrecytowała” II miejsce wierszem  Elizy Rozdoby pt. „Wątły bąk” oraz Gabriela Matkowska, która zaprezentowała się w wierszu Hanny Niewiadomskiej „Szop pracz”, zdobywając wyróżnienie. Uczestniczki otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy reprezentantkom naszej szkoły.