Recytujemy wiersze naszych poetów-27.04.2016

„Recytujemy wiersze naszych poetów” pod takim hasłem dnia 27 kwietnia odbył się konkurs recytatorski w bibliotece szkolnej. Uczniowie klas I, III, IV i V recytowali wiersze wybranych przez siebie poetów. Poziom prezentacji wierszy był bardzo wysoki.

Najchętniej recytowane były wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Miłą niespodziankę zrobiła uczennica klasy V, która deklamowała obszerny fragment „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.  Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzcę przeprowadzonego konkursu. Wyniki są następujące:

I miejsce – ucz. kl. I Julia Chmielewska

II miejsce – ucz. kl. V Gabriela Matkowska

III miejsce – ucz. kl. I Alicja Lejczak

Wyróżnienie -  ucz. kl. V Agnieszka Czyżowicz

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.