"Bystrzak"-Akademia Twórczego Rozwoju 2016/2017

Nasza szkoła przystąpiła do projektu unijnego pt. "Bystrzak"Zajęcia w ramach projektu odbywać się będą po zajęciach lekcyjnych. Uczestnictwo w projekcie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dzieci nie ponoszą żadnych kosztów, Wszystkie,  materiały do przeprowadzenia zajęć, dostarcza organizator.

Zajęcia prowadzone będą nowoczesnymi metodami nauczania. Każdy, uczestnik projektu otrzyma zestaw pomocy naukowych, który po zakończeniu będzie mógł zatrzymać dla siebie. "Future" Agnieszka Gorzyńska wraz z partnerem Gminą Namysłów realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Są to dwa cykle zajęć, podzielone na grupy wiekowe i tematyczne:

Bawię się i zapamiętuję:

Celem projektu jest poprawa efektywności kształcenia ogólnego w 2-óch szkołach podstawowych z województwa opolskiego poprzez objęcie 287 uczniów kompleksowym programem wsparcia w zakresie nowoczesnych metod edukacyjnych i rozwoju kompetencji kluczowych angażując w jego realizację 16 nauczycieli.

Future – edukacja przyszłości:

Celem projektu jest poprawa efektywności kształcenia ogólnego w 4-ech szkołach podstawowych z województwa opolskiego poprzez objęcie 250 uczniów kompleksowym programem wsparcia w zakresie nowoczesnych metod edukacyjnych i rozwoju kompetencji kluczowych angażując w jego realizacje 13 nauczycieli.