Szkolny turniej tenisa stołowego-17.03.2017

W dniach 08.03-17.03.2017 w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej odbył się szkolny turniej w tenisie stołowym. Łącznie wzięło w nim udział 20 osób. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach:

1. Dziewczęta- kl. I-VI,
  2. Chłopcy- kl. IV-VI.

W ciągu tygodnia trwania rozgrywek szkolnych, udało się wyłonić zwycięzców z każdej kategorii wiekowej, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Walka była zacięta, do ostatniej piłki nie można było wytypować tzw. „pewniaka”, który z łatwością pokonałby swych przeciwników. Jednak po kilkunastu zaciętych pojedynkach oraz litrach wylanego potu najlepszym wśród chłopców klas IV-VI okazał się Bartłomiej Witek, , a za mistrzynię ping-ponga wśród dziewcząt została Kinga Jarząb.

Zwycięzcy kategoria: Dziewczęta kl. IV-VI:

I. miejsce- Kinga Jarząb

II. miejsce- Ada Szczygieł