II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej dzieci szkół wiejskich - 16.02.2018 - Ligota Książęca

16 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Ligocie Książęcej odbył się coroczny turniej w halowej piłce nożnej dzieci szkół wiejskich. W zawodach startowało 5 drużyn:

1. ZSP Jastrzębie.
  2. SP Kamienna.
  3. ZSP Głuszyna.
  4. ZSP Ligota Ks.
  5. ZSP Smarchowice Wielkie

Skład naszej drużyny:

1. Witek Bartłomiej.
  2. Bielecki Tymoteusz.
  3. Gnatkowicz Maciej.
  4. Fiedeń Karol.
  5. Dymek Krystian.
  6. Niedźwiecki Oskar.
  7. Niedźwiecki Maksymilian.
  8. Komarnicki Patryk.

Nasi sportowcy rozgrywali mecze w systemie 'każdy z każdym'. Pokonali dwa zespoły, jeden  mecz zremisowali oraz jeden przegrali z gospodarzami turnieju.W końcowej klasyfikacji zajęli drugie miejsce.

Królem strzelców w turnieju został Oskar Niedźwiecki. W konkurencji rzutów karnych zwyciężył Tymoteusz Bielecki. Obaj sportowcy otrzymali  dyplomy i pamiątkowe statuetki.

Serdecznie gratulujemy!!