"Bystrzak"-Akademia Twórczego Rozwoju 2018/2019

Nasza szkoła przystąpiła do projektu unijnego pt. "Bystrzak"Zajęcia w ramach projektu odbywać się będą po zajęciach lekcyjnych. Uczestnictwo w projekcie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dzieci nie ponoszą żadnych kosztów, Wszystkie,  materiały do przeprowadzenia zajęć, dostarcza organizator. Zajęcia prowadzone będą nowoczesnymi metodami nauczania. Każdy, uczestnik projektu otrzyma zestaw pomocy naukowych, który po zakończeniu będzie mógł zatrzymać dla siebie.

-Edukacja przyszłością-

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych u uczniów w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej.

Celem projektu jest utworzenie warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu poprzez doposażenie pracowni matematyczno-przyrodniczych, udostępnienie uczniom i nauczycielom nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), wsparcie szkoły w procesie indywidualnej pracy z uczniem oraz podniesienie kompetencji nauczycieli w okresie od października 2018 do czerwca 2019 r.