Sukcesy naszych uczniów na stronie FUNENGLISH.PL

Od 9.04.2012 r. nasza szkoła bierze udział w bezpłatnym, trzymiesięcznym testowaniu nowej platformy internetowej do nauki języka angielskiego.

Przez ten czas uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i aktywnie pracują na stronie, regularnie rozwiązując zadania przesyłane przez nauczyciela oraz samodzielnie biorąc udział w grach edukacyjnych.Znalazła się również spora grupa uczniów którzy postanowili wziąć udział w konkursie internetowym organizowanym przez stronę funenglish.

Największy sukces osiągnęła Magdalena Chrzanowska z klasy VI której udało się zakwalifikować do etapu ogólnopolskiego!!!! Co więcej, dzięki  nadzwyczajnej aktywności wszystkich uczniów nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu w regionie Dolnośląskim i Opolskim, a dziesiątym w całej Polsce w rankingu najbardziej aktywnych szkół!!!! Gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy- pamiętajcie że czas waszej nauki poprzez zabawę na stronie trwa aż do czerwca.