Kamil Fiedeń zwycięzcą Turnieju Wiedzy Pożarniczej - 15.03.2013

Dnia 15.03.2013 r. odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI – Faustyna Turoń oraz Kamil Fiedeń.

Musieli oni wykazać się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej, ochrony ludności, ekologii i ratownictwa. Nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie. Faustyna Turoń zajęła IV miejsce, natomiast Kamil Fiedeń -  miejsce I. Kamil, jako zwycięzca turnieju, będzie reprezentował naszą gminę w eliminacjach szczebla powiatowego, które odbędą się dnia  3 kwietnia b.r.           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!