Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - 23.04.2013

23.04.2013r w Szkole Językowej Quest odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Radosław Stefanów z klasy V oraz Marta Komarnicka i Dominika Bieda z klasy VI. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: indywidualnie, rozwiązując test leksykalno-gramatyczny oraz grupowo, odpowiadając na pytania o geografii i historii Kanady oraz Stanów Zjednoczonych.

Zarówno w jednej jak i drugiej kategorii odnieśliśmy sukcesy. Indywidualnie Radek zajął DRUGIE miejsce natomiast grupowo, po zaciętej rywalizacji, stanęliśmy na TRZECIM miejscu na podium. Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów.