III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej - 5.12.2013

Dnia 5 grudnia 2013 r. o godz. 9.00 w auli Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza  w Namysłowie już po raz trzeci odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezji  dziecięcej”. Celem konkursu była m.in. popularyzacja literatury dziecięcej, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich na większym forum oraz poszukiwanie nowatorskich interpretacji znanych utworów literacko-poetyckich.  Jury konkursu oceniało umiejętności interpretacyjne, dykcję, poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Z naszej szkoły udział wzięli: Marcin Lubojański, który „wyrecytował” drugie miejsce wierszem  Juliana Tuwima pt. „Kotek” oraz Weronika Pietruszewska, która zaprezentowała się w wierszu Juliana Tuwima „Dwa wiatry”, zdobywając 3 miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły.