Świąteczny Konkurs Języka Angielskiego - 18.12.2013

18.12.2013r. w Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Namysłowie odbył się ,,Świąteczny Konkurs Języka Angielskiego”. Uczniowie rozwiązywali liczne zadania konkursowe, które miały sprawdzić poziom opanowania przez nich gramatyki i słownictwa oraz znajomość kultury i obyczajów świątecznych krajów anglojęzycznych. Reprezentacja nasze szkoły w skład której wchodzili: Radosław Stefanów, Justyna Tomiczek oraz Seweryn Pokutycki, zajęła wysokie II MIEJSCE!!!

Konkurs przebiegał w miłej, świątecznej atmosferze, a zadaniem które najbardziej spodobało się wszystkim uczestnikom (oraz ich opiekunom ponieważ oni również aktywnie brali udział w zabawach) były świąteczne kalambury J . Wszyscy bawili się znakomicie, a nasi uczniowie oprócz zdobytych nagród i dyplomów zdobyli w tym dniu również nowe przyjaźnie.