galeria zdjęć

Po latach fajnie wspomnieć szkołę, koleżanki i kolegów z klasy,  nauczycieli - tych surowych, uśmiechniętych lub zawsze zamyślonych. Spojrzeć przez pryzmat minionych lat na szkolne czasy, odkurzyć wspomnienia. Spotkać koleżanki i kolegów, którzy dawali „ściągać” zadania domowe lub na sprawdzianach, albo tych, do których wzdychaliśmy i pisaliśmy wiersze czy liściki. Może to było rok, kilka lat, a może kilkadziesiąt lat temu. Pozostały wspomnienia. Wspomnienia lat beztroski, młodzieńczych szaleństw i buntów, pierwszych uniesień, może miłości ...Wspomnienia z czasem nabierają coraz bardziej intensywnych barw, kiedyś przekonacie się o tym sami.