Polityka prywatności:

Wykorzystywanie danych:

Zbieramy i analizujemy dane wynikające z logów systemowych. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz właścicielem strony. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające stronę.

Odnośniki do innych stron:

Strona zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie odpowiadamy za politykę prywatności serwisów, do których prowadzą linki z tej strony.

Rejestracja w NEWSLETTER

Wyjątkiem jest rejestracja adresów poczty elektronicznej osób, korzystających z subskrypcji newslettera,  które tym samym wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości od właściciela tej strony drogą elektroniczną. W odniesieniu do nich odnotowywany jest adres poczty elektronicznej, który służy do wysłania informacji zwrotnej o przyjęciu rejestracji oraz biuletynów (zwanych newsletter), zawierających informacje dotyczące placówki, wydarzeń i publikacji szkolnych.