Rok szkolny 2015/2016

Sukces naszych sportowców w drużynowym Mikołajkowym konkursie w skoku wzwyż uczniów szkół podstawowych - 04.12.2015

W dniu 04.12.2015 r.  w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych i gimnazjów. Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu.

Wśród szkół podstawowych swoje reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców wystawili :

• SP Kamienna,
  • ZSP Ligota Ks.
  • SP 4 Namysłów,
  • SP 3 Namysłów.

Noworoczny konkurs w skoku wzwyż uczniów szkół podstawowych-14.01.2016

14 stycznia 2016 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się Noworoczny Turniej w skoku wzwyż dzieci szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie z następujących szkół:

1. SP 4 Namysłów
  2. SP 3 Namysłów
  3. SP Kamienna

Sportowcy rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców.

III miejsce-eliminacje gminne w VI turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

16 września 2015 na boisku piłkarskim Orlik przy ulicy Kolejowej w Namysłowie odbył się VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z 4 szkół podstawowych:

1. SP Bukowie
  2. SP Kamienna
  3. ZSP. Jastrzębie.
  4. SP 3 Namysłów.

Sukces Olafa Oleksy w Indywidualnych Powiatowych Mistrzostwach Szkół w lekkiej atletyce-18.05.206

18 maja 2015 na stadionie miejskim w Namysłowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce. Szkołę naszą reprezentowali następujący sportowcy:

1. Bogus Katarzyna - bieg na 100m i skok wzwyż.
  2. Oleksy Olaf- skok wzwyż, bieg na 100m
  3. Chrzanowski Bartosz - bieg na 100m.
  4. Flejter Filip - skok wzwyż, piłeczka palantowa

Turniej mini piłki ręcznej „PEGO Mini Handball Liga” – II edycja 2015/2016-podsumowanie-15.06.2016

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamiennej przystąpiła do projektu pod nazwą „PEGO Mini Handball Liga” – II edycja 2015/2016, który ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego, sportowego trybu życia oraz kultury fizycznej. W turnieju brały udział szkoły podstawowe z województwa opolskiego w tym również nasza szkoła jako jedyna szkoła wiejska.

Więcej zdjęćtutaj