Plastyka

Martyna Staszczyszyn laureatem szczebla wojewódzkiego XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

06.06.2016 w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu odbył się konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz uczniów i wychowanków specjalnych ośrodków szkoleniowo-wychowawczych, świetlic terapeutycznych. W rywalizacji uczestniczyły również dzieci biorące udział w zajęciach plastycznych w ośrodkach i domach kultury, pracowniach oraz ogniskach.

Sukces Krystiana Zawierty i Martyny Staszczyszyn w konkursie plastycznym: „W trosce o nasze bezpieczeństwo” - 21.04.2016

Dnia 21 kwietnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyło się rozstrzygnięcie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo” (etap powiatowy). Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży w domu, na ulicy, w szkole, na wycieczce, podczas nauki i zabawy.

VII edycja konkursu plastycznego Kartek Świąteczno-Noworocznych - 18.12.2015

Celem konkursu organizowanego przez Namysłowski Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Namysłowie było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem. Uczniowie naszej szkoły prześcigali się w pomysłowości na wykonanie kartek świątecznych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 18 grudnia 2015 r. Wśród kartek dostarczonych na konkurs szczególne wyróżnienie uzyskała niezwykła kartka wykonana z zasuszonych liści i kwiatów, która przedstawiała Święta  Rodzinę. Autorką kartki była uczennica kl. I – Hanna Chmielewska. Zajęła ona III miejsce wśród uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy młodej artystce pomysłowości i oryginalności!!!

Sukcesy naszych uczniów w konkursie Gody i Zapusty - 15.12.2015

W XXVI edycji konkursu Gody i Zapusty 2015 r. organizowanym przez Namysłowski Ośrodek Kultury dwoje uczniów naszej szkoły zajęło zaszczytne miejsca. Za wykonanie szopek bożonarodzeniowych Mateusz Katryk z kl. V zajął I miejsce, natomiast Martyna Staszczyszyn zajęła III miejsce. Niezwykle pomysłową szopkę przygotował Mateusz, gdyż  oprócz tego, że wykonana została z makaronu, zawierała ona elementy namysłowskiej Bramy Krakowskiej. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Kinga Jarząb z kl. V oraz Bartosz Chrzanowski z kl. VI

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs plastyczny pt.: „Zagrożenia w gospodarstwie wiejskim w oczach dziecka”-04.12.2015 - III miejsce Krystian Zawierta

Dnia 4 grudnia 2015 r. odbyło się w Opolu rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Wojewódzką Komisję ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie pt.: „Zagrożenia w gospodarstwie wiejskim w oczach dziecka”. Wśród wielu prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły i wysłanych na konkurs, ogromne wyróżnienie uzyskała  praca Krystiana Zawierty z kl. VI. Zajął on III miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych.

Gratulujemy!!!

Bartosz Chrzanowski laureatem powiatowego konkursu plastycznego-23.04.2015

Dnia 23 kwietnia 2015. w siedzibie Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyło się rozdanie nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego pod hasłem: „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły – Bartosz Chrzanowski z kl.V.