Jesteś tutaj:
  2. E-dziennik

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Mając na uwadze właściwą i pełną komunikacę pomiędzy rodzicami i szkołą,  postanowiliśmy od roku szkolnego 2019/2020 wdrożyć Dziennik Elektroniczny LIBRUS Synergia. Umożliwi on Państwu bieżące, bezpłatne monitorowanie frekwencji i postępów w nauce i zachowaniu Państwa dzieci, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywania danych. Za pomocą tego dziennika każdy rodzic oraz uczeń będzie mógł bezpłatnie:

• sprawdzać oceny ucznia,
  • otrzymywać gotowe analizy jego postępów w nauce,
  • na bieżąco monitorować listy obecności,
  • korespondować z dowolnym nauczycielem,
  • odczytywać ogłoszenia szkolne,
  • sprawdzać plan lekcji,
  • przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń,
  • korzystać z pomocy technicznej.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z Dziennika Elektronicznego.

Kody dostępu do Dziennika Elektronicznego otrzymacie Państwo na pierwszym zebraniu z rodzicami we wrześniu danego roku szkolnego

Instrukcja korzystania z portalu LIBRUS-tutaj

Pomoc Techniczna:

wew. 6

e-mail. uwagi@librus.pl

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

Irena Rzewucka

Istnieje możliwość pobrania aplikacji mobilnej na telefony z systemem android i IOS

Proszę wprowadzić w ustawieniach adres e-mail. Pozwoli to na samodzielne odzyskanie hasła w przypadku jego zapomnienia. Istnieje również możliwość dodania aliasu do konta w ustawieniach. Pozwala to na nadanie przyjaźniejszej nazwy logowania. Zamiast loginu cyfrowego, można logować się aliasem czyli np. jako „jan.kowalski”

Lista dopuszczalnych znaków w aliasie: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz1234567890@.-