Kółko inwencji twórczej

W bieżącym  roku szkolnym wśród wielu zajęć pozalekcyjnych organizowanych w naszej szkole, na uwagę zasługuje KÓŁKO INWENCJI TWÓRCZEJ. Uczestnikami kółka są uczniowie klas: III, IV i VI. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. 13.55-14.40. Podczas zajęć uczniowie będą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania twórcze, poznawać różnego rodzaju technik plastyczne, techniczne i materiały w celu wzbogacenia prac twórczych. Poza tym, bardzo ważnym celem zajęć będzie kształcenie wrażliwości estetycznej, aktywności intelektualnej, samodzielności i autentyczności. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć, podczas których uczniowie malowali na drewnie oraz wykonywali mydlane rzeźby. To dopiero początek działalności kółka. Przed uczestnikami jeszcze wiele ciekawych i twórczych momentów. Już wkrótce kolejne zdjęcia.

Więcej zdjęćtutaj