Rozkład jazdy autobusu szkolnego 2020/2021

 ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO KURSUJĄCEGO DO I ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WOJSKA POLSKIEGO W KAMIENNEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 obowiązujący od 7 września 2020    

PRZYJAZD DO SZKOŁY

Lp.

 Przystanki

Godziny przyjazdu

poniedziałek - piątek

1.

Kamienna – szkoła

7:20

2.

Igłowice Duże  – koło placu zabaw

7:25

3.

Baldwinowice – przystanek autobusowy

7:30

4.

Woskowice Małe – przystanek autobusowy bloki

7:35

5.

Woskowice Małe – przystanek autobusowy OLO

7:40

6.

Igłowice  Małe – przystanek autobusowy

7:45

7.

Bukowa Śląska – zatoczka koło przedszkola

7:50

8.

Rychnów – koło placu zabaw

7:55

9.

Kamienna – szkoła

8:00

 POWRÓT ZE SZKOŁY

Lp.

 

 

 

 

Przystanki

Godziny odjazdu

codziennie

  klasy I - III

 

poniedziałek,

środa, piątek

 klasy IV - VIII

 

 

 

wtorek

czwartek

klasy IV - VIII

1.

Kamienna – szkoła

14:45

15:40

2.

 Rychnów  – koło placu zabaw

14:50

15:45

3.

Bukowa Śląska – zatoczka koło przedszkola

14:55

15:50

4.

Baldwinowice – przystanek autobusowy

15:00

15:55

5.

Igłowice Duże – koło placu zabaw

15:05

16:00

6.

Igłowice Małe  – przystanek autobusowy

15:10

16:05

7.

Woskowice Małe – przystanek autobusowy OLO

15:15

16:10

8.

Woskowice Małe – przystanek autobusowy bloki

15:20

16:15

9.

Kamienna – szkoła

15:30

16:25

 


 
 

NA GÓRĘ