Sadzonki roślin miododajnych-realizacja zajęć w ramach projektu „Klasa z drewna ” - 02.11.2023

Realizację projektu „Aleja Lipowa- Pszczela Oaza” finansowanego  z Funduszu  Leśnego, którego dysponentem jest Dyrektor Generalny Lasów Państwowych w ramach konkursu "Klasa z drewna" rozpoczynamy od posadzenia roślin miododajnych na terenie naszej placówki.

Uczniowie wraz z nauczycielami posadzili dziś jabłonki, czereśnie, amorfy krzewiaste, żarnowce miotlaste, rudbekie błyskotliwe oraz krwawnice pospolite. Dodatkowo uczniowie szkoły posiali łąkę kwietną na trawniku za boiskiem szkolnym, a przedszkolaki zadbały o taką łąkę za budynkiem przedszkola.

Z utęsknieniem czekamy na naszych miodnych przyjaciół i zapylaczy drzew!