Rok szkolny 2022/2023

Sukces Joanny Konefał w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w lekkiej atletyce-17.05.2023

Miło nam poinformowań, że uczennica klasy VIII z naszej szkoły-Joanna Konefał  zdobyła srebry medal na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych  w lekkiej atletyce. Joanna zajęła II miejsce w pchnięciu kulą i zakwalifikowała się na zawody wojewódzkie w Opolu.

W zawodach wystartowali również:

1. Marcel Suchecki-bieg na 300m

2. Remigiusz Rudnicki-pchniecie kulą

3. Igor Gnatkowicz-pchniecie kulą

Serdecznie gratulujemy!

II mityng lekkoatletyczny o Puchar Starosty Namysłowskiego-22.04.2023

22 kwietnia 2023 roku na obiekcie sportowym przy ulicy A. Mickiewicza w Namysłowie ponad 150 dzieci i młodzieży brało udział w II mityngu lekkoatletycznym o Puchar Starosty Namysłowskiego. Uczniowie  naszej szkoła również byli tam obecni.Uczniowie brały udział w kilku konkurencjach, zajmując czołowe miejsca.

Z naszej szkoły wytartowały następujące osoby:

• Olga Chmielewska-bieg na 300m , p. palantowa
  • Hanna Marel-p. palantowa, bieg na 60m
  • Antonina Marel-bieg na 300m
  • Michalina Suchecka - II miejsce w biegu na 60m i III miejsce na 300m
  • Amelia Wdowikowska-bieg na 60m

Sportowcom szkoły składamy serdeczne gratulacje!!

Wyróżnienie dla Julii Chmielewskiej w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Sam nie palę, innym odradzam"-14.04.2023

14.04.2023 r. w Opolu odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Sam nie palę i innym odradzam”. Uczniowie szkół podstawowych biorący udział w konkursie wraz z opiekunami zaproszeni zostali na wystawę prac fotograficznych przysłanych na tegoroczny konkurs, a laureaci odebrali gratulacje, nagrody i dyplomy. Nagrody ufundowane przez Opolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

W konkursie wzięły udział nastepujące osoby z naszej szkoły:
1. Julia Chmielewska
2. Filip Dworczyk
3. Hanna Chmielewska
4. Hubert Bielecki
Wyróżnienie w kategorii artystycznej otrzymała nasza uczenica Julia Chmielewska
Serdecznie gratulujemy!

Udział w turnieju piłkarskim „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” -31.03.2023

31 marca 2023 na boisku  stadionu miejskiego w Namysłowie odbył się XXIII Turniej Piłki Nożnej ''Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".W zawodach udział wzięły drużyny chłopców z klas III i IV z następujących szkół:

1. SP 4 Namysłów
  2. ZSP Kamienna
  3. SP 3 Namysłów
  4. SP Domaszowice
  5. ZSP Ligota Książęca
  6. SP 1 Namysłów

Sukcesy sportowe naszej uczennicy-Kingi Chałupki w gimnastyce artystycznej-28.03.2023

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach Kingi. Oto one:
II Ogólnopolski Turniej "Królowa Twierdzy" w Kłodzku 25.03.2023r
  • w kategorii C-light układu indywidualnegozaj - II miejsce
  • w kategorii zbiorówki  - II miejsce

Finał Wojewódzkiego e-turnieju BRD-Opole 2023-wyniki końcowe-24.03.2023

Wyniki Wojewódzkiego e-turniej BRD w Opolu.

Drużynowo nasza szkoła zajęła IV miejsce w kategori dzieci młodsze oraz VII miejsce w kategorii dzieci starsze.

1. Tusk Jagoda - 94,67%
  2. Bartosik Jakub - 92,00%%
  3. Tusk Urszula - 89,33%
  4. Chmielewska Hanna - 89,33%
  5. Lejczak  Dominik - 89,33%
  6. Chmielewska Julia - 80,00%
  7. Stachurski Bartłomiej -76,00%
  8. Kasprzycki Filip - 76,00%
  9. Chmielewska Olga- 70,67%
  10. Biliński Kacper - 61,33

Powiatowe biegi przełajowe-23.03.2023

Dnia 23 marca 2023 na Namysłowskich Błoniach odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe. Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie:

1. Suchecka Michalina
  2. Chmielewska Olga
  3. Marel Hanna
  4. Suchecki Marcel

Sportowcy startowali w poszczególnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach.

Najlepszy wynik - IV miejsce uzyskała uczennica klasy III -Michalina Suchecka

eTurniej BRD Opole 2023-24.02.2023-kolejny etap

Miło nam poinformować,że wszyscy uczniowie zakwalifikowali się do etapu trzeciego, który odbędzie się 10 marca 2023. Szczęście nie dopisało jedynie Hannie Marel, która nie uzyskała progu procentowego umożliwiającego udział w kolejnym etapie.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!

Sukces naszych sportowców w drużynowym Mikołajkowym konkursie w skoku wzwyż szkół podstawowych - 06.12.2022

W dniu 06.12.2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych. Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu. Wśród szkół podstawowych swoje reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców wystawili :

• ZSP Kamienna,
  • ZSP Ligota Ks.