Sukces naszych sportowców w drużynowym Mikołajkowym konkursie w skoku wzwyż szkół podstawowych - 06.12.2022

W dniu 06.12.2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych. Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu. Wśród szkół podstawowych swoje reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców wystawili :

• ZSP Kamienna,
  • ZSP Ligota Ks.
  • SP 4 Namysłów,
  • SP 3 Namysłów.
  • SP 1 Namysłów

Drużyna z naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

1. Palamarz Nikola
  2. Stefański Marcin
  3. Biliński Kacper
  4. Chmielewska Julia
  5. Dombik Wanessa
  6. Kołbuc Julita
  7. Kotarski Mateusz
  8. Marel Hanna
  9. Tusk Urszula
  10. Urbaniak Maciej

W rywalizacji szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców zajęliśmy III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!

Autor: Andrzej Mazurek