Rok szkolny 2019/2020

III miejsce w turnieju halowej piłki nożnej dzieci szkół wiejskich - 05.02.2020 - Ligota Książęca

Dnia 05.02.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ligocie Książęcej  odbył się coroczny Gminny Turniej w Halową Piłkę Nożną Dzieci Szkół Wiejskich. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół z Jastrzębia, Smarchowic Wielkich i Ligoty Książęcej, uczniowie klasy VI i młodsi. Rozgrywki prowadzone były w systemie każdy z każdym.

V Noworoczny Konkurs Skoku Wzwyż - 31.01.2020

31 stycznia 2020 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odył się piąty Noworoczny Konkurs w Skoku Wzwyż dla Uczniów Szkół Podstawowych.

II miejsce w Turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" - 13.11.2019

13 listopada 2019 roku na boisku  sportowym "Orlik"  w Namysłowie odbył się XX Turniej Piłki Nożnej ''Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".W zawodach udział wzięły drużyny chłopców z klas IV i V i VI z następujących szkół:

1. SP 4 Namysłów.
  2. SP 5 Namysłów