II miejsce w Turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" - 13.11.2019

13 listopada 2019 roku na boisku  sportowym "Orlik"  w Namysłowie odbył się XX Turniej Piłki Nożnej ''Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".W zawodach udział wzięły drużyny chłopców z klas IV i V i VI z następujących szkół:

1. SP 4 Namysłów.
  2. SP 5 Namysłów
  3. SP Kamienna.
  4. START Namysłów

Skład drużyny z naszej szkoły:

• Oleksy Igor.
  • Stefański Łukasz.
  • Biela Nikolas.
  • Dworczyk Filip.
  • Rudnicki Remigiusz.
  • Suchecki Marcel.
  • Król Jakub
  • Staszczyszyn Jakub.
  • Oszast Michał.
  • Stłowkał Oliwier.

Chłopcy rozegrali trzy mecze systemem "Każdy z każdym". Pokonali dryżyny SP 5 Namysłów oraz drużynę Start Namysłów. W finale przegrali z drużyną SP 4.  Każdy sportowiec otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom. W końcowej klasyfikacji zdobyli II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!

Autor: Andrzej Mazurek