Rok szkolny 2021/2022

Sukcesy sportowe naszych uczniów na zawodach sportowych-30.05.2022

Ogromny sukces odniesłi nasi sportowcy na Powiatowych Indywidualnych  Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się na obiekcie Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie. Nasza kadra startowała w następujących konkurencjach i składzie:

1. Jakub Staszczyszyn - bieg na 600 m - złoty medal i awans do zawodów wojewódzkich w Opolu.
  2. Filip Dworczyk - skok wzwyż - brązowy medal-awans do zawodów wojewódzkich w Opolu.
  3. Michał Oszast - skok wzwyz- V miejsce.
  4. Tobiasz Kowalik - bieg na 1000 m-VII miejsce
  5. Marcel Suchecki - bieg na 300 m-VII miejsce

Sportowcom naszej szkoły serdecznie gratulujemy!!

Sukcesy sportowe w lekkiej atletyce-30.04.2022

Dziś w Namysłowie odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego obiektu sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym, którego dokonali prezes OZLA Pan Janusz Trzepizur, starosta Pan Konrad Gęsiarz, burmistrz Pan Bartłomiej Stawiarski , dyrektor LO Namysłów-Wojciech Surmacz oraz przewodniczący Rady Sportu Pan Tomasz Kozan. Z tej okazji został zorganizowany mityng lekkoatletyczny, w którym udział wzięli sportowcy naszej szkoły. Każdy zawodnik  wrócił z medalem. Marcel Suchecki  zdobył złoty medal w biegu na 300 m. Jakub  Staszczyszyn otrzymał brązowy medal w biegu na 600 m. Michał Oszast wywalczył 4 miejsce, a Filip Dworczyk- 5 miejsce w skoku wzwyż. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Serdeczne gratulacje!!

Wysokie wyniki naszych uczniów w e-Turnieju BRD Opole 2022-26.04.2022

Już po raz drugi  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w e-Turnieju BRD, którego organizatorem był m.in. Polski Związek Motorowy Zarząd Okręgowy w Opolu. Drużynę w grupie młodszej reprezentowali: Bartłomiej Stachurski, Urszula Tusk, Jagoda Tusk i Olga Chmielewska,  natomiast w grupie starszej: Hanna Stachurska, Alicja Lejczak, Jakub Staszczyszyn, Hanna Chmielewska, Filip Dworczyk, Filip Kasprzycki i Aleksandra Porzucek.  E-Turniej został przeprowadzony w 3 etapach. Eliminacje szkolne odbyły się 18 lutego, eliminacje powiatowe 11 marca, natomiast 2 kwietnia odbył się finał. Zadaniem uczestników w każdym etapie było rozwiązanie (w formie on-line) testu wiedzy o ruchu drogowym oraz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, a także przejazd miasteczka ruchu drogowego. Do finału przeszło z naszej szkoły 9 uczestników. Miło nam poinformować, że indywidualnie Bartłomiej Stachurski zajął 6 miejsce w województwie!!! Drużynowo  natomiast grupa starsza zajęła 5 miejsce. 23 kwietnia, w Siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego,  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom e-Turnieju za tak wysoki wynik!!!

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Wiejskich w Ligocie Książęcej-22.04.2022

22 kwietnia 2022 roku  w Zespole Szkół w Ligocie Książęcej odbył się coroczny Gminny turniej piłki nożnej dzieci szkół wiejskich.

• Oliwier Stłowkał

Nasi sportowcy rozegrali 3 mecze w systemie "każdy z każdym" i w końcowej klasyfikacji zajęli III miejsce. W nagrodę otrzymali pamiątkowy puchar, medale,  dyplom oraz piłkę nożną.

Najlepszą zawodniczą turnieju została Joanna Konefał.

Serdecznie gratulujemy!!

Powiatowy konkurs skoku wzwyż 2022 dzieci i młodzieży powiatu namysłowskiego-08.03.2022

8 marca 2022 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Namysłowie odbył się Powiatowy konkurs skoku wzwyż. Organizatorem zawodów  był Namysłowski Klub Sportowy START w Namysłowie oraz SP 4 Namysłów. Z naszej szkoły  w zawodach udział wzieli Filip Dworczyk - klasa VII oraz Michał Oszast - klasa VIII. Konkurs rozegrany był w kategorii dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji końcowej Filip zajął IV miejsce, a Michał IX.

Sportowcom szkoły serdecznie gratulujemy!

Rozgrywki piłkarskie "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"-19.11.2021

19.11. 2021 na boisku piłkarskim  w Smarchowicach Wielkich odbył się turniej piłki nożnej chłopców z podwórka na stadion "TYMBARK 2021". W zawodach uczestniczyli zawodnicy w kategorii (V klasa i młodsi).W składzie drużyny SP Kamienna znaleźli się następujący uczniowie: