Sukcesy sportowe w lekkiej atletyce-30.04.2022

Dziś w Namysłowie odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego obiektu sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym, którego dokonali prezes OZLA Pan Janusz Trzepizur, starosta Pan Konrad Gęsiarz, burmistrz Pan Bartłomiej Stawiarski , dyrektor LO Namysłów-Wojciech Surmacz oraz przewodniczący Rady Sportu Pan Tomasz Kozan. Z tej okazji został zorganizowany mityng lekkoatletyczny, w którym udział wzięli sportowcy naszej szkoły. Każdy zawodnik  wrócił z medalem. Marcel Suchecki  zdobył złoty medal w biegu na 300 m. Jakub  Staszczyszyn otrzymał brązowy medal w biegu na 600 m. Michał Oszast wywalczył 4 miejsce, a Filip Dworczyk- 5 miejsce w skoku wzwyż. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Serdeczne gratulacje!!