III miejsce w turnieju halowej piłki nożnej dzieci szkół wiejskich - 05.02.2020 - Ligota Książęca

Dnia 05.02.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ligocie Książęcej  odbył się coroczny Gminny Turniej w Halową Piłkę Nożną Dzieci Szkół Wiejskich. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół z Jastrzębia, Smarchowic Wielkich i Ligoty Książęcej, uczniowie klasy VI i młodsi. Rozgrywki prowadzone były w systemie każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. miejsce – ZSP w Ligocie Książęcej
  2. miejsce – ZSP w Smarchowicach Wlk.
  3. miejsce – SP w Kamiennej
  4. miejsce – ZSP w Jastrzębiu

Skład drużyny naszej szkoły:

1. Gnatkowicz Igor
  2. Konefał Jakub
  3. Kowalik Tobiasz
  4. Suchecki Marcel
  5. Staszczyszyn Jakub
  6. Król Jakub
  7. Witek Szymon
  8. Biela Nikolas
  9. Kowalczyk Patryk
  10. Dworczyk Filip

Po zakończonych rozgrywkach sportowych odbył się turniej rzutów karnych dla wszystkich drużyn i zawodników. W końcowej klasyfikacji zwyciężył nasz piłkarz-Tobiasz Kowalik

Sportowcom naszej szkoły serdecznie gratulujemy!!