KLASA Z DREWNA Ciąg dalszy następuje - realizacja zajęć w ramach projektu „Klasa z drewna ”-09.11.2023

Kontynuujemy realizację projektu „Aleja Lipowa- Pszczela Oaza”finansowanego z Funduszu  Leśnego, którego dysponentem jest Dyrektor Generalny Lasów Państwowych w ramach konkursu "Klasa z drewna". W dniu dzisiejszym tj. 09.11.2023 r. zostały zamontowane wiaty edukacyjne wraz z zadaszeniem, zarówno w szkole w Kamiennej jak i w przedszkolu w Bukowie Śląskiej! Czekamy na dostawę pozostałych materiałów edukacyjnych, które będą stanowiły wyposażenie tychże wiat.