Sukces sportowców w Powiatowych Biegach Przełajowych -11.04.2024

11 kwietnia 2024 na namysłowskich błoniach odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Drużynowe i Indywidualne Dziewcząt i Chłopców. Z ogromną przyjemnością informujemy, że Michalina Suchecka z klasy IV zdobyła III miejsce indywidualnie, otrzymując awans na zawody wojewódzkie. Poza tym dziewczynki z klasy IV zajęły III miejsce w biegu drużynowym.

Serdecznie gratulujemy!!

W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Powiatu Namysłowskiego. Biegi odbywały się w kategorii klas IV, V-VI oraz VII-VIII oddzielnie dla chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

• Suchecka Michalina - klasa IV
  • Wierzbicka Nikola - klasa IV