Dni Otwarte w szkołach średnich w Namysłowie-16.04.2024

Podczas wizyty uczniowie  klasy ósmej  mieli okazję zwiedzić placówki i zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Odwiedzili sale lekcyjne, gdzie mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia z różnych przedmiotów. Spotkali się także z nauczycielami, którzy opowiadali o programach nauczania oraz możliwościach rozwoju w danej szkole. Ponadto mieli okazję porozmawiać z obecnymi uczniami, którzy opowiadali o życiu szkolnym i swoich doświadczeniach. Wzięli też udział w ciekawych konkursach i rozwiązywali zagadkę detektywistyczną. Dzięki dniom otwartym zorganizowanym przez ZSM w Namysłowie, ZSR w Namysłowie oraz I LO w Namysłowie  mogli lepiej poznać atmosferę panującą w poszczególnych szkołach oraz zastanowić się nad przyszłym wyborem edukacyjnym.