Taekwondo – koreańska sztuka walki w Kamiennej-10.09.2021

Dnia 10.09.2021r., uczniowie klas I-V, mieli okazję poznać koreańską sztukę walki – taekwondo. Zajęcia reprezentacyjne poprowadził trener Klubu Ninja taekwon – do, który chętnie przyjechał do naszej szkoły, by pokazać dzieciom tajniki tej sztuki walki. Aktywny udział dzieci w prowadzonych zajęciach wywołał wiele uśmiechu oraz rozbudził zainteresowanie i chęć rozwijania zdobytych umiejętności. Zajęcia taekwondo pozytywnie wpływają na skupienie, prawidłowy rozwój postawy ciała, kondycję, a systematyczne treningi rozwijają siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość. Dziękujemy za podzielenie się wiedzą, ukazanie możliwości rozwoju ciała i promowanie właściwych postaw prozdrowotnych :) Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.