Wybory do Samorządu Uczniowskiego-22.09.2021

Dnia 22 września odbyły się w naszej szkole Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 oraz wybory Rzecznika Praw Ucznia. W tym roku do kampanii przedwyborczej zgłosiły się dwie uczennice:  z klasy VIII Hanna Stachurska i z klasy VII Hanna Chmielewska. Uczennice zaprezentowały wcześniej swoje plany i pomysły, które zamierzają zrealizować w tym roku szkolnym.  W tajnym głosowaniu wzięli udział uczniowie klas I – VIII. Większością głosów wybory wygrała uczennica klasy VIII Hanna Stachurska i została Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy Hani samych sukcesów w realizacji zamierzonych zadań.

Natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia została wybrana większością głosów pani Lucyna Baliga, której życzymy satysfakcji i radości z wykonywanej funkcji w szkole na rzecz uczniów.

Autor: Opiekun Samorządu Szkolnego