Międzynarodowy Dzień Języków Obcych - 01.10.2021

26 września został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Języków Obcych. To dobra okazja, by zwrócić dzieciom uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu. Dzięki znajomości języków obcych mamy lepszy dostęp do wiedzy oraz większe możliwości poznawania nowych ludzi i zawierania przyjaźni. Nawet odległe zakątki świata mogą stać się nam bliższe, a zupełnie odmienne kultury - bardziej zrozumiałe. W naszej szkole obchody tego dnia odbyły się 1 października 2021. Każda z klas, po uprzednim wylosowaniu nazwy kraju, zamieniła swoją klasopracownię w magiczny świat przedstawiając kulturę innych narodów. Piękne stroje, tradycyjna muzyka i przepyszne jedzenie to tylko część tego, co zaproponowali nam nasi wspaniali uczniowie. Przekazaliście nam wiele ciekawych informacji. Bardzo dziękujemy.

Przypominamy, że w poniedziałek (04.10.2021) odbędzie się konkurs wiedzy na temat prezentowanych krajów. Wyniki przedstawimy niebawem!Dziękujemy również rodzicom za pomoc, zaangażowanie i kulinarne przeboje Śmiech

Więcej zdjęć-ZapraszamyŚmiech