Dzień Edukacji Narodowej-13.10.2021

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej, wzięli udział w uroczystej akademii. W tym roku część artystyczną przygotowali uczniowie klasy II i III, w której wierszami i piosenką wyrazili podziękowanie za okazywane im co dzień serce oraz nieustanną pomoc na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Przedstawienie miało zabawny charakter, gdyż tym razem, to właśnie uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i prosili do odpowiedzi swoich wychowawców, pedagogów. Każdy z nas z chęcią podjął się wyzwania, śmiechu było co niemiara.

Po uroczystym przedstawieniu, Samorząd Uczniowski wręczył dyplomy nauczycielom, którzy zwyciężyli w przeprowadzonym wśród uczniów sondażu w 6 kategoriach: „Bratnia Dusza”, „Anielska Cierpliwość” , „Mistrz Elegancji”, „Dowcipu”, „ Super Sprawiedliwy”, „Stróż Porządku" oraz „Tryskający Humorem".

Uroczystość zakończyła przemowa Pani Dyrektor, w której, pod adresem pedagogów i pracowników szkoły, złożyła serdeczne życzenia i podziękowania za całoroczną pracę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.