Światowy Dzień Drzewa-27.10.2021

W dniu 10 października obchodzi się Światowy Dzień Drzewa. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, które poprowadziła pani Małgorzata Lizurej z Nadleśnictwa Namysłów. Oprócz przypomnienia warstw lasu, uczniowie usystematyzowali wiedzę o drzewach rozwiązując gry i quizy multimedialne. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik warsztatów już nigdy nie zapomni o tym, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią drzewa -  że są naturalnym elementem naszego środowiska, kształtują klimat, produkują tlen czy dostarczają cennego surowca.