Witamy w naszej bajce"-17.11.2021

Dnia 17.11.2021r. uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do  Namysłowskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Kot w butach” realizowany przez aktorów grupy teatralnej „Aczemu”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci podniosły swoje kompetencje w zakresie zachowania się i odbioru sztuki, a także zapoznały się z zawodem aktora.

Kiedy zasiadły na miejscach, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy i ich stroje. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu, są dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

Po spektaklu udaliśmy się do Publicznej Biblioteki w Namysłowie na warsztaty biblioteczne, gdzie dzieci poznały zasoby biblioteki, zasady wypożyczania książek, pracę bibliotekarza oraz zasady zachowania się w bibliotece. Po krótkiej pogadance wykonały zakładkę i stronę książki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacjiŚmiech