Przygotowujemy się do świąt - klasa I - 15-16.12.2021

Święta Bożego Narodzenia  to święta miłości i radości. By takie były wszyscy powinniśmy o to zadbać.  My także  chcieliśmy poczuć atmosferę przygotowań  i  podczas warsztatów cukierniczych  dekorowaliśmy pierniki.  Były piernikowe serca i nie tylko... różne kształty pod naszymi dłońmi zmieniały się w prawdziwe cudeńka.  Przygotowywaliśmy także  łańcuch na choinkę. Kółeczko za kółeczkiem i  stawał się on coraz dłuższy. Praca wymagała od nas wiele cierpliwości, ale było warto.  Zawsze można kupić łańcuch w sklepie, ale samodzielne wykonanie łańcucha  sprawiło nam wiele satysfakcji , a choince nada indywidualnego charakteru.

Więcej zdjęćtutaj

Autor: Wychowawczyni klasy I