Wigilia w klasie I - 17.12.2021

W klasie, przy choince i świątecznych ozdobach oraz  zastawionym w smakołyki  i uroczo udekorowanym  stole rozpoczęliśmy klasową Wigilię.  Wigilia to wyjątkowe wydarzenie, na które z niecierpliwością oczekujemy przez cały rok. Wigilijne spotkanie to doskonały moment, żeby zacieśnić więzi z kolegami i wychowawczynią i  wczuć się w atmosferę Świąt. Podczas Wigilii składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy i słuchaliśmy kolęd i pastorałek.  Symbolicznie dzieliliśmy się  opłatkiem. Na   spotkaniu pamiętaliśmy także o zasadach zachowania się podczas spożywania posiłku.  Obiecaliśmy także, że wszystkie zatargi i antypatie pójdą w niepamięć.

Więcej zdjęćtutaj

Autor: Wychowawczyni klasy I