Konkurs recytatorski – klasa pierwsza-12.01.2022

12 stycznia 2022 roku w ramach realizacji projektu czytelniczego „Mała książka – wielki człowiek” dziesięcioro uczniów ( Bartosz Tober, Paweł Stachurski, Hanna Rzempowska, Kacper Czerwiński, Kamil Stachurski, Michał Sinkowski, Bartosz Czarnecki, Adam Lejczak, Kacper Duda, Mateusz Wdowikowski) wzięło udział w Klasowym Konkursie Recytatorskim.  Dzieci deklamowały wybrane przez siebie wiersze i prozę. Teksty pochodziły z książeczki , którą dzieci otrzymały w ramach projektu.

W konkursie:

I miejsce -  Adam Lejczak

II miejsce -  Bartosz Czarnecki i Mateusz Wdowikowski

III miejsce - Hanna Rzempowska

Uczestnicy za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i 6p z edukacji polonistycznej. Gratuluję wszystkim uczniom, dziękując jednocześnie Rodzicom za współpracę.

Autor: Wychowawczyni klasy I