Letnia zadyma w środku zimy - 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022-30.01.2022

Choć mogłoby się wydawać, że pandemia koronawirusa zatrzyma tegoroczną machinę WOŚP, a jednak stało się inaczej. Dnia 30 stycznia 2022 roku od rana tysiące Wolontariuszy aktywnie spędzali ten dzień zbierając  pieniądze na wsparcie okulistyki dziecięcej. W ramach tej szlachetnej akcji naszą szkołę reprezentowali godni naśladowania uczniowie z klasy VII i VIII - Jakub Król, Jakub Staszczyszyn, Hanna Chmielewska, Maja Fraszczyk, Kinga Pawłowska i Wanesa Pawłowska. Wolontariusze za udział w tak szlachetnej akcji otrzymali punkty dodatnie z zachowania.  Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy wspaniałomyślnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy. Nasi Wolontariusze uzbierali kwotę 2290,60 zł.

Siema