Lubię Cię bo…….. warsztaty integracyjne w klasie pierwszej - 26.01.2022

26 stycznia 2022 roku uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez wychowawczynię , których celem była integracja klasy, budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania oraz poznanie sposobów  wyrażania uczuć wobec kolegów i koleżanek . Podczas zajęć uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych, muzyczno-tanecznych, wyszukiwaliśmy wśród kolegów i koleżanek osoby mające wspólne cechy, co pozwoliło nam bliżej się poznać.  Na zakończenie warsztatów każdy z nas otrzymał wypełnioną przez pozostałych uczestników kartę Lubię Cię bo….., na której  znalazły się tylko sympatyczne sformułowania. To bardzo miłe wiedzieć, że jesteśmy lubiani i możemy liczyć na pomoc innych.  Dla niektórych z nas ta mała kartka stanie się bardzo ważną pamiątką.